Profesyonel kaliteli implant ürünleri üreticisi

Adres:

Görece Cumhuriyet Mahallesi Çevreyolu Bulvarı No:38/A Menderes / İzmir

İmplantlar

NG implantlar klinik olarak ihtiyaç duyulan tüm çap ve boylarda standart olarak üretimi yapılmaktadır. Üretimi yapılmakta olan çap ve boylar, klinik analizler sonucunda belirlenip ISO 13485 standartlarına göre üretilmektedir.

Tüm lineer serilerde aynı güç ve primer stabilite sağlar. Kullanılan implantın uzunluğundan bağımsız olarak fiziksel parametreler bunu yaparken yorulma testi, tüm implantların zayıf bölümü implantın boyundan 3 mm mesafede ölçülür. Bu nedenle, hepsinin enine kesitinin olduğunu söylemek doğru olur. Lineer bir seride çapa kadar implantlar eşit derecede güvenilir ve eşit güçtedir.

Devamını Oku..


İmplant Fiyatları

İmplant diş tedavisinde en önemli konu kemiğe sabitlenen vidaların, kemik ile bütünleşmeyi sağlayacak malzemelerden yapılmış olmasıdır. Bu malzemelerden herhangi birini kullanmadan gerçekleştirilen tedaviler uzun vadede ciddi sağlık sorunlarına sebebiyet verebilmektedir. Günümüzde implant diş tedavisinde en sık kullanılan malzeme titanyumdur. Titanyuma alternatif olarak; porselen, kobalt, tantanyum, polimer ve çeşitli çelik malzemeler de tedavide kullanılabilmektedir.

Kaliteli
İmplant Fiyatları Ne Kadar ?

İmplant dizaynı, optimum implant-abutment bağlantısı, modern yüzey teknolojisi ve cerrahi konsepti ile hekimlerimiz ve laboratuvar partnerlerimize kaliteli çözümler sunar.


NG Implant
Kalite Kontrol

NG implant ürünlerinin yüksek kalitesi, sofistike üretim tekniklerinin ve kurallara uygun hassas kalite kontrolünün sonucudur. Ürünler, dünyanın en iyi teknoloji optikleri milimetrenin onda biri (1/10.000), yüksek hassasiyetli geçiş yöntemine sahip ölçüm cihazları ile farklı kalite kontrol sorumluları tarafından incelenmektedir. Tolerans dışı ürünler elenir.


İmplant
Yüzey Temizliği

Üretimden çıkan ürünler kontrollü bir şekilde cihazımızda planlanan yıkama ve kurutma programımız ile temizlenmektedir. Temizleme sonucundan en yüksek başarı sonucu alınmaktadır.